Nowości

Nowość! PQ Age

 Do oferty Bezpiecznej Kosmetyki dołączył kolejny zabieg!  Jest nim innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry! Jego innowacyjność polega na działaniu w głębszych warstwach skóry, nie naruszając warstwy zewnętrznej, tym samym po zabiegu nie mamy efektu… Czytaj dalej »

Zabieg przeciw-smogowy

Zabieg Urban Response Selvert Thermal. Zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy i powietrza, którym oddychamy to głównym problem obecnego stulecia. Obecny w dużych miastach smog zawiera szkodliwe dla ludzi pyły, metale ciężkie oraz benzopiren. Te składniki… Czytaj dalej »

Zabiegi Icoone Laser w Warszawie

ICOONE®Laser

Miło nam poinformować, że magazyn „Twój Styl” uznał ICOONE za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę!    ICOONE® to obecnie najskuteczniejsze urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i walki z cellulitem.  ICOONE® LASER to ICOONE®  wzmocniony działaniem… Czytaj dalej »

Moroccanoil kosmetyki do włosów

Luksusowe kosmetyki do pięlęgnacji włosów już w Bezpiecznej Kosmetyce. W ofercie  kosmetyków do włosów Moroccanoil proponujemy: olejek – główna Kuracja Moroccanoil; szampony – odżywczo-regeneracyjny, nawilżający, zwiększający objętość, oczyszczający i wygładzający; odżywki – odżywczo-regeneracyjna, nawilżająca, zwiększająca objętość… Czytaj dalej »

acnelan – redukcja trądziku

Zabieg przeciwtrądzikowy acnelan. acnelan jest najbardziej kompleksową zewnętrzną kuracją przeciwtrądzikową leczącą zarówno istniejące zmiany i powikłania potrądzikowe, jak również zapobiega powstawaniu nowych zmian. Zabieg skutecznie leczy zmiany trądzikowe o różnej etiologii i różnym stopniu nasilenia objawów…. Czytaj dalej »

Facebook