Nowości

Carboxytherapy in Warsaw

Promocja lutowa – Karboksyterapia

Promocja na zabieg Karboksyterapii Skorzystaj z okazji na terapię partii ciała, która jest dla Ciebie ważna… dłonie             200 zł  120 zł skóra głowy   200 zł  150 zł redukcja tkanki tłuszczowej (1 okolica)   350… Czytaj dalej »

Vouchery – bony prezentowe

Bon Upominkowy – Voucher to super prezent, jeżeli nie masz pewności co najbardziej ucieszy obdarowaną osobę. To również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z wyborem prezentu pod… Czytaj dalej »

Promocja listopadowa

Promocja listopadowa w Bezpiecznej Kosmetyce!!! Śpieszymy z pomocą aby poprawić Twoją sylwetkę na Święta i Sylwestra!!! Dlatego w listopadzie przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę na zabieg modelująco – wyszczuplający Icoone Laser w którym otrzymasz JEDEN FOCUS gratis!!!  

Akcja Regeneracja!

Jesienna promocja w Bezpiecznej Kosmetyce!!!* Bo jesień, to idealna pora aby skorzystać z zabiegów złuszczających i pobudzających skórę. Dzięki nim twoja skóra będzie gładka, promienna i oczyszczona!!! Oferujemy pakiet 4 peelingów chemicznych, gdzie ostatni jest z… Czytaj dalej »

Tox Peel Program

Zabieg Tox Peel to bardzo innowacyjny program będący alternatywą dla toksyny botulinowej. Głęboką stymulację komórek skóry gwarantuje unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu naskórka. Efektem zabiegu jest wyraźna poprawa jędrności i… Czytaj dalej »

Facebook