Nowości

Black Friday

Zapraszamy na  Czarny Piątek pełen rabatów!!! zabiegi laserowe  -50% zabiegi mezoterapii  -30% zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało  -20% Tylko Piątek 24 listopada!!! Nie przegap, taka okazja nie prędko się powtórzy…..;)  

Promocja listopadowa

Promocja listopadowa w Bezpiecznej Kosmetyce!!! Śpieszymy z pomocą aby poprawić Twoją sylwetkę na Święta i Sylwestra!!! Dlatego w listopadzie przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę na zabieg modelująco – wyszczuplający Icoone Laser w którym otrzymasz JEDEN FOCUS gratis!!!  

Akcja Regeneracja!

Jesienna promocja w Bezpiecznej Kosmetyce!!!* Bo jesień, to idealna pora aby skorzystać z zabiegów złuszczających i pobudzających skórę. Dzięki nim twoja skóra będzie gładka, promienna i oczyszczona!!! Oferujemy pakiet 4 peelingów chemicznych, gdzie ostatni jest z… Czytaj dalej »

Tox Peel Program

Zabieg Tox Peel to bardzo innowacyjny program będący alternatywą dla toksyny botulinowej. Głęboką stymulację komórek skóry gwarantuje unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu naskórka. Efektem zabiegu jest wyraźna poprawa jędrności i… Czytaj dalej »

Nowość! PQ Age

 Do oferty Bezpiecznej Kosmetyki dołączył kolejny zabieg!  Jest nim innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry! Jego innowacyjność polega na działaniu w głębszych warstwach skóry, nie naruszając warstwy zewnętrznej, tym samym po zabiegu nie mamy efektu… Czytaj dalej »

Facebook