Nowości

Przedłużamy promocję! – KrioLipoliza CoolTech -40%

Kriolipoliza – skuteczne wymrażanie komórek tłuszczowych najlepszym urządzeniem na rynku CoolTech! Zapraszamy do skorzystanie z zabiegów kriolipolizy, najskuteczniejszego zabiegu do modelowania sylwetki! Do 30 czerwca zabieg kriolipolizy CoolTech w Bezpiecznej Kosmetyce wykonujemy z 40% rabatem…. Czytaj dalej »

Przedłużamy Promocję Icoone Laser!

Zapraszamy do skorzystania  z fokusowej promocji na zabiegi ICOONE Decydując się na serię zabiegową ICOONE, otrzymasz od nas: fokus GRATIS za każdy zabieg Dzięki temu, wykupując serię: 5 ZABIEGÓW – otrzymasz 5 fokusów GRATIS  (oszczędność… Czytaj dalej »

Nowość! Laminowanie rzęs

Chcesz mieć pięknie podkręcone rzęsy bez codziennego stosowania zalotki? Chcesz  mieć pięknie pomalowane i odżywione rzęsy bez potrzeby codziennego stosowania mascary? Jeżeli TAK odpowiedziałaś chociaż jeden raz to ten zabieg jest dla Ciebie…. Laminowanie rzęs… Czytaj dalej »

Vouchery – bony prezentowe

Bon Upominkowy – Voucher to super prezent, jeżeli nie masz pewności co najbardziej ucieszy obdarowaną osobę. To również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z wyborem prezentu pod… Czytaj dalej »

Facebook