Promocja Icoone Laser

Piękne ciało w pięknej cenie! Zapraszamy  Państwa na kompleksowy zabieg odchudzania, redukcji cellulitu i  modelowania sylwetki najskuteczniejszym urządzeniem na rynku Icoone Laser. Aby uzyskać szybszy i lepszy  efekt zabieg wzmacniamy opcją + LASER! W sierpniu 1 fokus… Czytaj dalej »

Promocja na kriolipolizę CoolTech

Jeszcze nie jest za późno aby wymodelować ciało przy pomocy najskuteczniejszego urządzenia do krioLipolizy na rynku jakim jest CoolTech. Zabiegiem możesz zredukować  obwody na brzuchu, udach, „boczkach”. Do 31 lipca możesz wykonać zabieg z 25%… Czytaj dalej »

DR.CYJ na wypadanie włosów.

DR.CYJ HAIR FILLER to bardzo innowacyjny produkt skutecznie hamujący wypadanie włosów. Teraz zabieg dostępny w Bezpiecznej Kosmetyce! Po 10 latach badań udało sie opracować ostateczną, skuteczną formułę preparatu składającego sie z 7 rewolucyjnych peptydów i… Czytaj dalej »

Makijaż RVB LAB

Wreszcie sie doczekałyśmy! Szkoła makijażu diego dalla palma w naszym gabinecie! Profesjonalne kosmetyki do makijażu już dostępne w Bezpiecznej Kosmetyce! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje  i dobór kosmetyków do makijażu. Zadzwoń i umów się 725 900… Czytaj dalej »