Zabieg przeciw-smogowy

Zabieg Urban Response Selvert Thermal.

Zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy i powietrza, którym oddychamy to głównym problem obecnego stulecia. Obecny w dużych miastach smog zawiera szkodliwe dla ludzi pyły, metale ciężkie oraz benzopiren. Te składniki nie tylko osiadają na naszych skórach, ale również dostają się do układu oddechowego i krwionośnego powodując ogromne zniszczenia. Ten groźny wróg powoduje również chroniczne mikrozapalenia, które uszkadzają DNA komórek naszego organizmu i osłabinie funkcji obronnych naszej skóry.
Konsekwencją jest:
  • odwodnienie skóry,
  • nadwrażliwość,
  • zwiększona pigmentacja 
  • przyspieszony proces starzenia

Zabieg Urban Response jest silną tarczą, która chroni funkcje bariery skóry, naprawia szkody wyrządzone przez zanieczyszczone środowisko, a tym samym przywraca piękno i młodość.

Wszystkie kosmetyki Urban Response bazują na składnikach wzmacniających barierę ochronną oraz system immunologiczny skóry, spowalniają proces starzenia, rozświetlają i odmładzają skórę.

Skóra po zabiegu jest natychmiastowo rozjaśniona, oczyszczona i bardziej sprężysta.

Zabieg daje doskonałe rezultaty u osób palących papierosy i u osób spędzających dużo czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych!

Mieszkańcom dużych miast zaleca się kurację wzmocnioną – 2 zabiegi w tygodniu przez okres 3 tygodni. W celach profilaktycznych zalecamy 1 zabieg w tygodniu przez 5 tygodni.
Cena zbiegu na twarz, szyję i dekolt – 490zł
Przy serii 4 zabiegów, ostatni zabieg -50%
Przy serii 7 zabiegów, ostatni zabieg GRATIS

Facebook